Poznaj Poznań Nocą 2015 #3

Dziś wystartowałem w trzeciej odsłonie Poznaj Poznań Nocą. Tym razem start odbył się na os. Armii Krajowej. Mapa już mi trochę znana, bo dwa lata temu odbył się tutaj jeden etap Poznaj Poznań. Tamten start, dobrze zapadł mi w pamięć, bo przez moją nieuwagę zaliczyłem NKL. Jednak dziś, to miało być co innego i trzeba było się odegrać.

Startowałem jako ostatni i widziałem że to ja będę doganiać innych, a nie odwrotnie 🙂 Za nim zdążyłem wystartować, to swój bieg zakończył Artur, który szybciutko uwinął się w 20 min z małym haczykiem. Był to wiec mój cel, który musiałem pobić 🙂 A coś czułem że nie będzie łatwo.

Pierwszy PK zaliczam dość rekreacyjnym tempem, dbając o to żeby dobrze wejść w mapę. Dalej było już szybciej i sprawnie. Pomiędzy PK4, a PK5 wyprzedzam Przemka, który startował minutę przede mną. Na PK7 doganiam już Kaję Milanowską, do której miałem 3min straty. Czuje że jest dobrze. Wszystko szło dobrze, aż do przebiegu z PK 13 na PK 14.

PPN#3 Wtopix

Nie wiem jak to możliwe, ale zacząłem szukać jedno ogrodzenie za wcześnie. Obiegłem go z każdej strony a punktu nie ma. Szybko wykluczyłem możliwość, że organizator zaczął już zbierać punktu i spróbowałem się odnaleźć na mapie. Po chwili dotarło do mnie gdzie jestem. Niestety, ta chwila to była jakaś minuta (60 sekund [słownie: sześćdziesiąt sekund]), co na sprintach jest ogromem, niczym czarna dup… dziura. Klnąc pod nosem pobiegłem dalej. Na tyle mnie to rozjuszyło, że na PK 15 i 17 miałem najlepsze międzyczasy 😉 Jednak na niewiele już to się zdało.

Na metę dobiegłem z czasem 19:37 i z nieoficjalnych wyników wychodzi, że był to 7 czas. Jak zawsze niesmak pozostał. Ale przynajmniej jest co poprawiać.

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz